30KPA180CA-B
30KPA180CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 290.4V P600
Sandelyje: 5090 pcs
parsisiųsti: 30KPA180CA-B.pdf
RFQ
30KPA180A-B
30KPA180A-B
Sandelyje: 6258 pcs
parsisiųsti: 30KPA180A-B.pdf
RFQ
30KPA180-B
30KPA180-B
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 304.92V P600
parsisiųsti: 30KPA180-B.pdf
30KPA180CA
30KPA180CA
parsisiųsti: 30KPA180CA.pdf
30KPA180AE3/TR13
30KPA180AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA180AE3/TR13.pdf
30KPA180C-B
30KPA180C-B
parsisiųsti: 30KPA180C-B.pdf
30KPA180CA-HR
30KPA180CA-HR
parsisiųsti: 30KPA180CA-HR.pdf
30KPA180CA-HRA
30KPA180CA-HRA
parsisiųsti: 30KPA180CA-HRA.pdf
30KPA180A
30KPA180A
parsisiųsti: 30KPA180A.pdf
30KPA180A-HR
30KPA180A-HR
parsisiųsti: 30KPA180A-HR.pdf
30KPA180CAE3/TR13
30KPA180CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA180CAE3/TR13.pdf
30KPA180A-HRA
30KPA180A-HRA
parsisiųsti: 30KPA180A-HRA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus