30KPA170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA170A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA170A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V P600
Duomenų lapai: 30KPA170A.pdf
  • Pranešimas
30KPA170A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA170A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6062 pcs Duomenų lapas 30KPA170A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA170A-ND
30KPA170ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 110.2A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA170-B
30KPA170-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 288.75V P600
Sandelyje: 6693 pcs
parsisiųsti: 30KPA170-B.pdf
RFQ
30KPA170C
30KPA170C
Sandelyje: 4965 pcs
parsisiųsti: 30KPA170C.pdf
RFQ
30KPA170AE3/TR13
30KPA170AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 275V P600
parsisiųsti: 30KPA170AE3/TR13.pdf
30KPA168CA-HRA
30KPA168CA-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 168V 272.4V P600
parsisiųsti: 30KPA168CA-HRA.pdf
30KPA170A-HR
30KPA170A-HR
parsisiųsti: 30KPA170A-HR.pdf
30KPA170A-HRA
30KPA170A-HRA