30KPA168A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA168A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA168A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 168V 272.4V P600
Duomenų lapai: 30KPA168A.pdf
  • Pranešimas
30KPA168A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA168A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 168V 272.4V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7409 pcs Duomenų lapas 30KPA168A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 168V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 272.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 187.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 111.2A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA160CE3/TR13
30KPA160CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 160V P600
Sandelyje: 4882 pcs
parsisiųsti: 30KPA160CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA168A-B
30KPA168A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 168V 272.4V P600
Sandelyje: 5082 pcs
parsisiųsti: 30KPA168A-B.pdf
RFQ
30KPA168A-HR
30KPA168A-HR
parsisiųsti: 30KPA168A-HR.pdf
30KPA168C-B
30KPA168C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 168V 286.02V P600
parsisiųsti: 30KPA168C-B.pdf
30KPA168
30KPA168
parsisiųsti: 30KPA168.pdf
30KPA160CA-HRA
30KPA160CA-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 252.6V P600
parsisiųsti: 30KPA160CA-HRA.pdf
30KPA168A-HRA
30KPA168A-HRA