30KPA144A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA144A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA144A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 144V 223.2V P600
Duomenų lapai: 30KPA144A.pdf
  • Pranešimas
30KPA144A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA144A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 144V 223.2V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6870 pcs Duomenų lapas 30KPA144A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 144V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 223.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 160.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 135.8A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA144AE3/TR13
30KPA144AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 144V 223.2V P600
Sandelyje: 5868 pcs
parsisiųsti: 30KPA144AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA144A-B
30KPA144A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 5443 pcs
parsisiųsti: 30KPA144A-B.pdf
RFQ
30KPA132CAE3/TR13
30KPA132CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 132V 213V P600
parsisiųsti: 30KPA132CAE3/TR13.pdf
30KPA132CA-HRA
30KPA132CA-HRA
parsisiųsti: 30KPA132CA-HRA.pdf
30KPA144A-HRA
30KPA144A-HRA
parsisiųsti: 30KPA144A-HRA.pdf
30KPA144A-HR
30KPA144A-HR
parsisiųsti: 30KPA144A-HR.pdf
30KPA144
30KPA144
apibūdinimas: TVS DIODE 144V 234.36V P600