250E2C8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 250E2C8.25
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 250A 8.25KVAC
Duomenų lapai: 250E2C8.25.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 101 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 101 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
250E2C8.25 specifikacijos
Dalies numeris 250E2C8.25 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 250A 8.25KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 101 pcs Duomenų lapas 250E2C8.25.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 8.25kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 250A
Klasė E Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
250FM
250FM
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC