24LT180SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT180SU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24LT180SU
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 24V 1.8A STRAP
Duomenų lapai: 24LT180SU.pdf
  • Pranešimas
24LT180SU specifikacijos
Dalies numeris 24LT180SU Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 24V 1.8A STRAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5381 pcs Duomenų lapas 24LT180SU.pdf
Įtampa - maks 24V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 2.9s Storis (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dydis / Matmenys 0.984" L x 0.199" W (25.00mm x 5.05mm) Serija POLY-FUSE®, LT
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 120 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 40 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Strap Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas User Defined Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.8A Ih User Defined Strap
Dabartinis - kelionė (ji) 3.8A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.8A Patvirtinimai cURus, TUV