220501.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 220501.5MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
220501.5MXP specifikacijos
Dalies numeris 220501.5MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144927 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 2205 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 15
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1077 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CE, CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
220502.5MXP
220502.5MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
Sandelyje: 146462 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 2AG
Sandelyje: 148791 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 32POS 2.54MM 1.5"
2205002.HXP
2205002.HXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
parsisiųsti: 2205002.HXP.pdf
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 12POS 1.27MM 1.5"
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 12POS 1.27MM 2"
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 3.5"
parsisiųsti: 220502.5HXP.pdf
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 12POS 1.91MM 0.75"
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG
apibūdinimas: CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 10.5"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus