20KPA80A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA80A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA80A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 80V 130V P600
Duomenų lapai: 20KPA80A.pdf
  • Pranešimas
20KPA80A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA80A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 80V 130V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8633 pcs Duomenų lapas 20KPA80A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 80V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 130V
Įtampa - suskirstymas (min) 89.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 155.4A Talpa @ dažnumas -