20KPA52-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA52-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA52-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 52V 90.09V P600
Duomenų lapai: 20KPA52-B.pdf
  • Pranešimas
20KPA52-B specifikacijos
Dalies numeris 20KPA52-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 52V 90.09V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8246 pcs Duomenų lapas 20KPA52-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 52V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 90.09V
Įtampa - suskirstymas (min) 54.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 235.4A Talpa @ dažnumas -