20KPA300CA
20KPA300CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 483V P600
Sandelyje: 6343 pcs
parsisiųsti: 20KPA300CA.pdf
RFQ
20KPA300CA-B
20KPA300CA-B
Sandelyje: 4827 pcs
parsisiųsti: 20KPA300CA-B.pdf
RFQ
20KPA30
20KPA30
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 54.08V P600
parsisiųsti: 20KPA30.pdf
20KPA300
20KPA300
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 507.15V P600