20KPA280-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA280-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA280-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 280V 473.55V P600
Duomenų lapai: 20KPA280-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
20KPA280-B specifikacijos
Dalies numeris 20KPA280-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 280V 473.55V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8810 pcs Duomenų lapas 20KPA280-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 280V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 473.55V
Įtampa - suskirstymas (min) 295.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 44.8A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA280A
20KPA280A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 280V 451V P600
Sandelyje: 8313 pcs
parsisiųsti: 20KPA280A.pdf
RFQ
20KPA280CA
20KPA280CA
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 280VWM 451VC AXIAL
Sandelyje: 7672 pcs
parsisiųsti: 20KPA280CA.pdf
RFQ
20KPA280
20KPA280
apibūdinimas: TVS DIODE 280V 473.55V P600