20KPA26A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA26A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA26A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 26V 44.7V P600
Duomenų lapai: 20KPA26A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
20KPA26A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA26A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 26V 44.7V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9441 pcs Duomenų lapas 20KPA26A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 26V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 44.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 29.04V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 451.9A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA256C-B
20KPA256C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 432.6V P600
Sandelyje: 5521 pcs
parsisiųsti: 20KPA256C-B.pdf
RFQ
20KPA26A-B
20KPA26A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 44.7V P600
Sandelyje: 9136 pcs
parsisiųsti: 20KPA26A-B.pdf
RFQ
20KPA26
20KPA26
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 46.94V P600