20KPA24CA
20KPA24CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 41.2V P600
Sandelyje: 9737 pcs
parsisiųsti: 20KPA24CA.pdf
RFQ
20KPA24A
20KPA24A
Sandelyje: 7671 pcs
parsisiųsti: 20KPA24A.pdf
RFQ
20KPA256-B
20KPA256-B
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 432.6V P600
parsisiųsti: 20KPA256-B.pdf
20KPA24CA-B
20KPA24CA-B