20KPA216A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA216A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA216A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 216V 348V P600
Duomenų lapai: 20KPA216A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
20KPA216A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA216A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 216V 348V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10017 pcs Duomenų lapas 20KPA216A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 216V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 348V
Įtampa - suskirstymas (min) 241.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 58A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA216C-B
20KPA216C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 216V 365.4V P600
Sandelyje: 5888 pcs
parsisiųsti: 20KPA216C-B.pdf
RFQ
20KPA20C-B
20KPA20C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 38.64V P600
Sandelyje: 7305 pcs
parsisiųsti: 20KPA20C-B.pdf
RFQ
20KPA216A-B
20KPA216A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 216V 348V P600