20KPA204CA
20KPA204CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 204V 329V P600
Sandelyje: 5479 pcs
parsisiųsti: 20KPA204CA.pdf
RFQ
20KPA204CA-B
20KPA204CA-B
Sandelyje: 5474 pcs
parsisiųsti: 20KPA204CA-B.pdf
RFQ
20KPA204-B
20KPA204-B
apibūdinimas: TVS DIODE 204V 345.45V P600
parsisiųsti: 20KPA204-B.pdf
20KPA20
20KPA20
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 38.64V P600
parsisiųsti: 20KPA20.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus