20KPA172CA
20KPA172CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 172V 277V P600
Sandelyje: 7791 pcs
parsisiųsti: 20KPA172CA.pdf
RFQ
20KPA172CA-B
20KPA172CA-B
Sandelyje: 6881 pcs
parsisiųsti: 20KPA172CA-B.pdf
RFQ
20KPA172A-B
20KPA172A-B
parsisiųsti: 20KPA172A-B.pdf
20KPA172A
20KPA172A
parsisiųsti: 20KPA172A.pdf
20KPA172
20KPA172
apibūdinimas: TVS DIODE 172V 290.85V P600