2016L075/60MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2016L075/60MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2016L075/60MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016
Duomenų lapai: 1.2016L075/60MR.pdf2.2016L075/60MR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
2016L075/60MR specifikacijos
Dalies numeris 2016L075/60MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125450 pcs Duomenų lapas 1.2016L075/60MR.pdf2.2016L075/60MR.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 500ms Storis (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Serija POLY-FUSE®, 2016L
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 900 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 130 mOhms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2016 (5041 Metric), Concave Kiti vardai F6800CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 750mA Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 1.5A Dabartinis - maks 20A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 750mA Patvirtinimai cURus, TUV
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2016L100PR
2016L100PR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 15V 1.1A 2016
Sandelyje: 273233 pcs
parsisiųsti: 2016L100PR.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CTR FASTERNER PLUG BLOCK,104P
Sandelyje: 1014 pcs
parsisiųsti: 201692-3.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN PLUG BLOCK 104POS BLACK
Sandelyje: 867 pcs
parsisiųsti: 201692-6.pdf
2016L200PR
2016L200PR
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 6V 2A 2016
parsisiųsti: 2016L200PR.pdf
2016L030DR
2016L030DR
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 60V 300MA 2016
parsisiųsti: 2016L030DR.pdf
apibūdinimas: CONN HOUSING PLUG 104POS BLACK
2016L100/33DR
2016L100/33DR
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016
parsisiųsti: 2016L100/33DR.pdf
2016L150DR
2016L150DR
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2016
parsisiųsti: 2016L150DR.pdf