2009R1C2.75W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2009R1C2.75W
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 200A 2.75KVAC
Duomenų lapai: 2009R1C2.75W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 148 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2009R1C2.75W specifikacijos
Dalies numeris 2009R1C2.75W Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 200A 2.75KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 148 pcs Duomenų lapas 2009R1C2.75W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 200A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2009R1C5.5
2009R1C5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 200A 5.5KVAC