1SMC54AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC54AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMC54AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.1V SMC
Duomenų lapai: 1.1SMC54AT3G.pdf2.1SMC54AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMC54AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMC54AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.1V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5674 pcs Duomenų lapas 1.1SMC54AT3G.pdf2.1SMC54AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1SMC54AT3GOSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 17.2A Talpa @ dažnumas -