1SMC10AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC10AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMC10AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 10V 17V SMC
Duomenų lapai: 1.1SMC10AT3G.pdf2.1SMC10AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMC10AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMC10AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 10V 17V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4692 pcs Duomenų lapas 1.1SMC10AT3G.pdf2.1SMC10AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 88.2A