1SMB8.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB8.5AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB8.5AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB8.5AT3G.pdf2.1SMB8.5AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMB8.5AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB8.5AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5633 pcs Duomenų lapas 1.1SMB8.5AT3G.pdf2.1SMB8.5AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB8.5AT3GOSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41.7A Talpa @ dažnumas 1690pF @ 1MHz
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB85AT3G
1SMB85AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V SMB
Sandelyje: 5981 pcs
parsisiųsti: 1SMB85AT3G.pdf
RFQ
1SMB8.0A TR13
1SMB8.0A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 8V 13.6V SMB
Sandelyje: 387703 pcs
parsisiųsti: 1SMB8.0A TR13.pdf
RFQ
1SMB8.5AT3
1SMB8.5AT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB