1SMB24CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB24CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB24CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Duomenų lapai: 1SMB24CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMB24CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB24CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 24V 38.9V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5726 pcs Duomenų lapas 1SMB24CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1SMB24CAT3GOSCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15.4A
Talpa @ dažnumas 366pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB24A TR13
1SMB24A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Sandelyje: 284604 pcs
parsisiųsti: 1SMB24A TR13.pdf
RFQ
1SMB24CAT3
1SMB24CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor