1SMA43AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA43AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA43AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 43V 69.4V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA43AT3G.pdf2.1SMA43AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA43AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA43AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 43V 69.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5694 pcs Duomenų lapas 1.1SMA43AT3G.pdf2.1SMA43AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 69.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 47.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.8A
Talpa @ dažnumas 295pF @ 1MHz Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMA43CAT3G
1SMA43CAT3G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 77.4V SMA
Sandelyje: 432791 pcs
parsisiųsti: 1SMA43CAT3G.pdf
RFQ
1SMA36CAT3G
1SMA36CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Sandelyje: 5862 pcs
parsisiųsti: 1SMA36CAT3G.pdf
RFQ
1SMA43AT3
1SMA43AT3
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 69.4V SMA