1SMA33CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA33CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA33CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA33CAT3G.pdf2.1SMA33CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA33CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA33CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 33V 53.3V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5922 pcs Duomenų lapas 1.1SMA33CAT3G.pdf2.1SMA33CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai 1SMA33CAT3GOSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.5A
Talpa @ dažnumas 190pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMA36CAT3G
1SMA36CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Sandelyje: 5862 pcs
parsisiųsti: 1SMA36CAT3G.pdf
RFQ
1SMA33CAT3
1SMA33CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 53.3V SMA