1SMA22AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA22AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA22AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 22V 35.5V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA22AT3G.pdf2.1SMA22AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA22AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA22AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 22V 35.5V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5152 pcs Duomenų lapas 1.1SMA22AT3G.pdf2.1SMA22AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 22V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 35.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 24.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai 1SMA22AT3GOS
1SMA22AT3GOS-ND
1SMA22AT3GOSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 11.3A Talpa @ dažnumas 540pF @ 1MHz