1SMA13CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA13CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA13CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 13V 21.5V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA13CAT3G.pdf2.1SMA13CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA13CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA13CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 13V 21.5V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6041 pcs Duomenų lapas 1.1SMA13CAT3G.pdf2.1SMA13CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai 1SMA13CAT3GOSDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.6A
Talpa @ dažnumas 455pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMA13CAT3
1SMA13CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 13V 21.5V SMA