1SMA10CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA10CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA10CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 10V 17V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA10CAT3G.pdf2.1SMA10CAT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1SMA10CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA10CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 10V 17V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145768 pcs Duomenų lapas 1.1SMA10CAT3G.pdf2.1SMA10CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai 1SMA10CAT3GDKR
1SMA10CAT3GDKR-ND
1SMA10CAT3GOSDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.5A
Talpa @ dažnumas 580pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMA110ZHR3G
1SMA110ZHR3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 110V 1.25W DO214AC
Sandelyje: 696592 pcs
parsisiųsti: 1SMA110ZHR3G.pdf
RFQ
1SMA10CAT3
1SMA10CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V SMA
Sandelyje: 201578 pcs
parsisiųsti: 1SMA10CAT3.pdf
RFQ
1SMA110ZHM2G
1SMA110ZHM2G
parsisiųsti: 1SMA110ZHM2G.pdf
1SM379-H2
1SM379-H2
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
parsisiųsti: 1SM379-H2.pdf
1SM61
1SM61
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V