1E8PT2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1E8PT2.75
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 1A 2.75KVAC
Duomenų lapai: 1E8PT2.75.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 524 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1E8PT2.75 specifikacijos
Dalies numeris 1E8PT2.75 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 1A 2.75KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 524 pcs Duomenų lapas 1E8PT2.75.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 9.500" L (39.69mm x 241.30mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 1A
Klasė E Breaking Capacity @ nominalus įtampa 37.5kA
Patvirtinimai - Programos Transformer Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FRN-R-80
FRN-R-80
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 80A 250VAC