1812L075ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L075ZR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812L075ZR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 13.2V 75MA 1812
Duomenų lapai: 1812L075ZR.pdf
  • Pranešimas
1812L075ZR specifikacijos
Dalies numeris 1812L075ZR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 13.2V 75MA 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4451 pcs Duomenų lapas 1812L075ZR.pdf
Įtampa - maks 13.2V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 200ms Storis (maks.) 0.030" (0.75mm)
Dydis / Matmenys 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Serija POLY-FUSE®, 1812L
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 450 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 100 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric), Concave Kiti vardai 1812L075ZRT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 75mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Dabartinis - kelionė (ji) 1.5A
Dabartinis - maks 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 75mA