16R900GMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16R900GMR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16R900GMR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL
Duomenų lapai: 16R900GMR.pdf
  • Pranešimas
16R900GMR specifikacijos
Dalies numeris 16R900GMR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147959 pcs Duomenų lapas 16R900GMR.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 5.5s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, 16R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 13.5 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 4.7 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks "Lead Spacing" 0.201" (5.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.854" (21.70mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 9A Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 15.3A
Dabartinis - maks 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 9A