15NLE3150E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15NLE3150E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 150A 15.5KVAC
Duomenų lapai: 15NLE3150E.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 54 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
15NLE3150E specifikacijos
Dalies numeris 15NLE3150E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 150A 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 54 pcs Duomenų lapas 15NLE3150E.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 23.875" L x 3.000" W x 6.380" H (606.43mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 150A