15KPA90A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA90A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA90A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 145.6V P600
Duomenų lapai: 15KPA90A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
15KPA90A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA90A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 90V 145.6V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14635 pcs Duomenų lapas 15KPA90A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 145.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 100.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA90ACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 103.7A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA90AE3/TR13
15KPA90AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 145.6V P600
Sandelyje: 9861 pcs
parsisiųsti: 15KPA90AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA90-B
15KPA90-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 152.88V P600
Sandelyje: 13738 pcs
parsisiųsti: 15KPA90-B.pdf
RFQ
15KPA90
15KPA90