15KPA78A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA78A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA78A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 78V 126.1V P600
Duomenų lapai: 15KPA78A.pdf
  • Pranešimas
15KPA78A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA78A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 78V 126.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17698 pcs Duomenų lapas 15KPA78A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 126.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 87.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA78A-ND
15KPA78ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 119.7A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA78A-HRA
15KPA78A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 126.1V P600
Sandelyje: 5594 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA78C
15KPA78C
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 132.41V P600
Sandelyje: 17373 pcs
parsisiųsti: 15KPA78C.pdf
RFQ
15KPA78-B
15KPA78-B
parsisiųsti: 15KPA78-B.pdf
15KPA78A-B
15KPA78A-B
parsisiųsti: 15KPA78A-B.pdf
15KPA78ATR
15KPA78ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: 15KPA78ATR.pdf
15KPA78
15KPA78
parsisiųsti: 15KPA78.pdf
15KPA78AE3/TR13
15KPA78AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi