15KPA75-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA75-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA75-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 128.1V P600
Duomenų lapai: 15KPA75-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
15KPA75-B specifikacijos
Dalies numeris 15KPA75-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 75V 128.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14382 pcs Duomenų lapas 15KPA75-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 128.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 78.98V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 123.8A Talpa @ dažnumas -