15KPA64A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA64A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA64A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 104.2V P600
Duomenų lapai: 15KPA64A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
15KPA64A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA64A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 64V 104.2V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16111 pcs Duomenų lapas 15KPA64A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 104.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 144.9A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA64ATR
15KPA64ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 104.2V P600
Sandelyje: 64823 pcs
parsisiųsti: 15KPA64ATR.pdf
RFQ
15KPA60CATR
15KPA60CATR
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 97.4V P600
Sandelyje: 57663 pcs
parsisiųsti: 15KPA60CATR.pdf
RFQ
15KPA64C
15KPA64C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 109.41V P600
parsisiųsti: 15KPA64C.pdf
15KPA64A-HR
15KPA64A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 64VWM 104.2VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA64A-B
15KPA64A-B
parsisiųsti: 15KPA64A-B.pdf
15KPA60E3/TR13
15KPA60E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 60V P600
parsisiųsti: 15KPA60E3/TR13.pdf
15KPA64
15KPA64
parsisiųsti: 15KPA64.pdf
15KPA64A-HRA
15KPA64A-HRA
parsisiųsti:
15KPA64-B
15KPA64-B
parsisiųsti: 15KPA64-B.pdf
15KPA64AE3/TR13
15KPA64AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA64AE3/TR13.pdf
15KPA60CE3/TR13
15KPA60CE3/TR13