15KPA54A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA54A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA54A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.7V P600
Duomenų lapai: 15KPA54A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
15KPA54A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA54A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.7V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12370 pcs Duomenų lapas 15KPA54A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 60.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA54ACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 172.2A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA51CE3/TR13
15KPA51CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 51V P600
Sandelyje: 7844 pcs
parsisiųsti: 15KPA51CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA51CATR
15KPA51CATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.8V P600
Sandelyje: 54382 pcs
parsisiųsti: 15KPA51CATR.pdf
RFQ
15KPA54A-HRA
15KPA54A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.7V P600
parsisiųsti:
15KPA54-B
15KPA54-B
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 92.09V P600
parsisiųsti: 15KPA54-B.pdf
15KPA54AE3/TR13
15KPA54AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA54AE3/TR13.pdf
15KPA51E3/TR13
15KPA51E3/TR13
parsisiųsti: 15KPA51E3/TR13.pdf
15KPA54C
15KPA54C
parsisiųsti: 15KPA54C.pdf
15KPA54A-B
15KPA54A-B
parsisiųsti: 15KPA54A-B.pdf
15KPA54ATR
15KPA54ATR
parsisiųsti: 15KPA54ATR.pdf
15KPA51CAE3/TR13
15KPA51CAE3/TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.9V P600
parsisiųsti: 15KPA51CAE3/TR13.pdf
15KPA54A-HR
15KPA54A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 54VWM 87.7VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA54
15KPA54
parsisiųsti: 15KPA54.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus