15KPA45A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA45A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA45A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.8V P600
Duomenų lapai: 15KPA45A.pdf
  • Pranešimas
15KPA45A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA45A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14291 pcs Duomenų lapas 15KPA45A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 50.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA45A-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 207.4A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA45A-B
15KPA45A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.8V P600
Sandelyje: 11387 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA45A-HR
15KPA45A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 45VWM 72.8VC AXIAL
Sandelyje: 5133 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA45-B
15KPA45-B
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 76.44V P600
parsisiųsti: 15KPA45-B.pdf
15KPA45ATR
15KPA45ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: 15KPA45ATR.pdf
15KPA45A-HRA
15KPA45A-HRA
15KPA45AE3/TR13
15KPA45AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA45AE3/TR13.pdf
15KPA45
15KPA45