15KPA43CAE3/TR13
15KPA43CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 69.8V P600
Sandelyje: 8160 pcs
parsisiųsti: 15KPA43CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA43A-HR
15KPA43A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 43VWM 69.8VC AXIAL
Sandelyje: 6178 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA43CA-B
15KPA43CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 15KPA43CA-B.pdf
15KPA43CA-HRA
15KPA43CA-HRA
parsisiųsti:
15KPA43CA
15KPA43CA
parsisiųsti: 15KPA43CA.pdf
15KPA43A
15KPA43A
parsisiųsti: 15KPA43A.pdf
15KPA43ATR
15KPA43ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: 15KPA43ATR.pdf
15KPA43CA-HR
15KPA43CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
15KPA43C-B
15KPA43C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 73.29V P600
parsisiųsti: 15KPA43C-B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus