15KPA40CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA40CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA40CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 65.8V P600
Duomenų lapai: 15KPA40CA.pdf
  • Pranešimas
15KPA40CA specifikacijos
Dalies numeris 15KPA40CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 40V 65.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15562 pcs Duomenų lapas 15KPA40CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 65.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 15KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Kiti vardai 15KPA40CA-ND
15KPA40CATR-ND
F6604TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 229.5A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA40CA-HRA
15KPA40CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 65.8V P600
Sandelyje: 5619 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA40AE3/TR13
15KPA40AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 9550 pcs
parsisiųsti: 15KPA40AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA40CATR
15KPA40CATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions