15KPA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 65.8V P600
Duomenų lapai: 15KPA40A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
15KPA40A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 40V 65.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14610 pcs Duomenų lapas 15KPA40A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 65.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA40ACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 229.5A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA36E3/TR13
15KPA36E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 36V P600
Sandelyje: 10282 pcs
parsisiųsti: 15KPA36E3/TR13.pdf
RFQ
15KPA36CATR
15KPA36CATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 59.8V P600
Sandelyje: 59037 pcs
parsisiųsti: 15KPA36CATR.pdf
RFQ
15KPA40ATR
15KPA40ATR
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 65.8V P600
parsisiųsti: 15KPA40ATR.pdf
15KPA40
15KPA40
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 69.09V P600