15KPA36A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA36A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA36A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 59.8V P600
Duomenų lapai: 15KPA36A.pdf
  • Pranešimas
15KPA36A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA36A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 36V 59.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14220 pcs Duomenų lapas 15KPA36A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 59.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 40.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA36A-ND
15KPA36ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 252.5A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA36A-B
15KPA36A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 59.8V P600
Sandelyje: 13634 pcs
parsisiųsti: 15KPA36A-B.pdf
RFQ
15KPA36A-HR
15KPA36A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 36VWM 59.8VC AXIAL
Sandelyje: 5578 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA33CATR
15KPA33CATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 54.7V P600
parsisiųsti: 15KPA33CATR.pdf
15KPA36C
15KPA36C
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 62.79V P600
parsisiųsti: 15KPA36C.pdf
15KPA36AE3/TR13
15KPA36AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA36AE3/TR13.pdf
15KPA33E3/TR13
15KPA33E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 33V P600
parsisiųsti: 15KPA33E3/TR13.pdf
15KPA36ATR
15KPA36ATR
parsisiųsti: 15KPA36ATR.pdf
15KPA33CE3/TR13
15KPA33CE3/TR13
parsisiųsti: 15KPA33CE3/TR13.pdf
15KPA36
15KPA36
parsisiųsti: 15KPA36.pdf
15KPA36A-HRA
15KPA36A-HRA
parsisiųsti:
15KPA36-B
15KPA36-B
parsisiųsti: 15KPA36-B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus