15KPA240CA-B
15KPA240CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 384.6V P600
Sandelyje: 11290 pcs
parsisiųsti: 15KPA240CA-B.pdf
RFQ
15KPA240A-HRA
15KPA240A-HRA
Sandelyje: 5126 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA240CA-HR
15KPA240CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 240VWM 384.6VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA240C-B
15KPA240C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 403.83V P600
parsisiųsti: 15KPA240C-B.pdf
15KPA240CAE3/TR13
15KPA240CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA240CAE3/TR13.pdf
15KPA240A-HR
15KPA240A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
15KPA240CA-HRA
15KPA240CA-HRA
15KPA240ATR
15KPA240ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: 15KPA240ATR.pdf
15KPA240A-B
15KPA240A-B
parsisiųsti: 15KPA240A-B.pdf
15KPA240CA
15KPA240CA
parsisiųsti: 15KPA240CA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus