15KPA220CA
15KPA220CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 356V P600
Sandelyje: 10204 pcs
parsisiųsti: 15KPA220CA.pdf
RFQ
15KPA220CA-HR
15KPA220CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 220VWM 356VC AXIAL
Sandelyje: 6326 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA220AE3/TR13
15KPA220AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA220AE3/TR13.pdf
15KPA220A-HR
15KPA220A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
parsisiųsti:
15KPA220CA-HRA
15KPA220CA-HRA
15KPA220A-B
15KPA220A-B
parsisiųsti: 15KPA220A-B.pdf
15KPA220ATR
15KPA220ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 428.6V P600
parsisiųsti: 15KPA220ATR.pdf
15KPA220CAE3/TR13
15KPA220CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA220CAE3/TR13.pdf
15KPA220CA-B
15KPA220CA-B
parsisiųsti: 15KPA220CA-B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus