15KPA200CA-HRA
15KPA200CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 319.1V P600
Sandelyje: 5490 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA200ATR
15KPA200ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Sandelyje: 57865 pcs
parsisiųsti: 15KPA200ATR.pdf
RFQ
15KPA200CAE3/TR13
15KPA200CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA200CAE3/TR13.pdf
15KPA200AE3/TR13
15KPA200AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA200AE3/TR13.pdf
15KPA200CA-HR
15KPA200CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 200VWM 319.1VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA200CA
15KPA200CA
parsisiųsti: 15KPA200CA.pdf
15KPA200C-B
15KPA200C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 335.06V P600
parsisiųsti: 15KPA200C-B.pdf
15KPA200CA-B
15KPA200CA-B