15KPA180A-HR
15KPA180A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 180VWM 288.5VC AXIAL
Sandelyje: 4772 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA180AE3/TR13
15KPA180AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 288.5V P600
Sandelyje: 9673 pcs
parsisiųsti: 15KPA180AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA180A
15KPA180A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 15KPA180A.pdf
15KPA17CATR
15KPA17CATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 29.3V P600
parsisiųsti: 15KPA17CATR.pdf
15KPA18
15KPA18
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 32.45V P600
parsisiųsti: 15KPA18.pdf
15KPA17CAE3/TR13
15KPA17CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA17CAE3/TR13.pdf
15KPA180-B
15KPA180-B
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 302.93V P600
parsisiųsti: 15KPA180-B.pdf
15KPA180A-B
15KPA180A-B
parsisiųsti: 15KPA180A-B.pdf
15KPA17CE3/TR13
15KPA17CE3/TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 17V P600
parsisiųsti: 15KPA17CE3/TR13.pdf
15KPA180A-HRA
15KPA180A-HRA
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus