15KPA170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA170A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA170A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 272.7V P600
Duomenų lapai: 15KPA170A.pdf
  • Pranešimas
15KPA170A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA170A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 170V 272.7V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16273 pcs Duomenų lapas 15KPA170A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 272.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 189.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 55.4A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA170AE3/TR13
15KPA170AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 272.7V P600
Sandelyje: 9817 pcs
parsisiųsti: 15KPA170AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA170A-HRA
15KPA170A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 6215 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA17
15KPA17
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 30.77V P600
parsisiųsti: 15KPA17.pdf
15KPA170A-B
15KPA170A-B