15KPA150A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA150A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA150A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 150V 241.9V P600
Duomenų lapai: 15KPA150A.pdf
  • Pranešimas
15KPA150A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA150A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 150V 241.9V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16833 pcs Duomenų lapas 15KPA150A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 150V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 241.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 167.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA150A-ND
15KPA150ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 62.4A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA14A
15KPA14A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS AXIAL HI-POWER
Sandelyje: 20027 pcs
parsisiųsti: 15KPA14A.pdf
RFQ
15KPA150A-B
15KPA150A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 241.9V P600
Sandelyje: 11699 pcs
parsisiųsti: 15KPA150A-B.pdf
RFQ
15KPA150C
15KPA150C
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 254V P600
parsisiųsti: 15KPA150C.pdf
15KPA150A-HRA
15KPA150A-HRA
parsisiųsti:
15KPA150A-HR
15KPA150A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 150VWM 241.9VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA14CA
15KPA14CA
parsisiųsti: 15KPA14CA.pdf
15KPA150AE3/TR13
15KPA150AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA150AE3/TR13.pdf
15KPA150ATR
15KPA150ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions