15GSE2175E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15GSE2175E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC
Duomenų lapai: 15GSE2175E.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 95 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
15GSE2175E specifikacijos
Dalies numeris 15GSE2175E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 95 pcs Duomenų lapas 15GSE2175E.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 21.875" L x 3.000" W x 6.380" H (555.63mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 175A