15E1C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15E1C2.75
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 2.75KVAC
Duomenų lapai: 15E1C2.75.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 222 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
15E1C2.75 specifikacijos
Dalies numeris 15E1C2.75 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 2.75KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 222 pcs Duomenų lapas 15E1C2.75.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 15A
Klasė E Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Transformer Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15EEB1
15EEB1
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Sandelyje: 8479 pcs
parsisiųsti: 15EEB1.pdf
RFQ
15E1C38.0
15E1C38.0
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 38KVAC