1304R1B2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1304R1B2.75
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 130A 2.75KVAC CYL
Duomenų lapai: 1304R1B2.75.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 129 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1304R1B2.75 specifikacijos
Dalies numeris 1304R1B2.75 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 130A 2.75KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 129 pcs Duomenų lapas 1304R1B2.75.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 13.000" L x 3.000" W x 4.600" H (330.20mm x 76.20mm x 116.84mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 130A